[vc_row][vc_column][vc_column_text]آپادانا پدیده به لطف پروردگار با بيش از دو دهه فعاليت و پيشرفت در عرصه توليد و فروش انواع مبلمان اداری و دفتری با دارا بودن دانش فني و تجربه کافی اين امکان را داراست که کليه امور طراحی و اجرا و تجهيز مبلمان اداری و دفتری اماکن ،سازمانها ،ارگانهای دولتی و خصوصی اقدام نمايد. مهمترین عامل موفقیت آپادانا پدیده استفاده از نیروی انسانی جوان و متخصص ،استفاده از تکنولوژی روز دنیا استفاده از مواد اولیه و مرغوب میباشد. تولیدات ما با بهره گیری از دانش و فن آوری روز و تجربه دیرینه و با استفاده از امکانات و دستگاههای مدرن ، و با اعتقاد به لزوم حفظ کیفیت و رضایت مصرف کننده ،تولید می گردد.

از آنجایی که مبنای تولیدات آپادانا پدیده بر اساس نیاز مشتری تنظیم می گردد و سیاست جاری در این شرکت در خصوص تبلیغات و فروش کالا از طریق فروشگاه های معتبر ارائه می گردد توانسته موقعیت متعالی را در بازار داخلی برقرار نماید.

با توجه به پیشرفت در تولیدات ،این شرکت در حال بررسی و شناخت نیاز بازارهای خارجی برای آینده نزدیک می باشد که بدون شک چنانچه دولت حمایت عمیق تری از واحد های تولیدی خصوصی نماید حضور پر رنگ تری را در بازارهای جهانی شاهد خواهیم بود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[contact-form-7 id=”213″ title=”keon contact form”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]